Естония загуби домакинството си на Холандия в европейска квалификация от

...

Холандия громи, Бабел изригна с два гола

Естония загуби семейството си на Холандия в европейска подготовка от Група " С ".

" Лалетата " се постановиха с 4:0, като две от попаденията в тяхна изгода осъществя ветеранът Райън Бабел.

Един гол за " оранжевите " означи Мемфис Депай. Той се регистрира и с една от асистенциите за попаденията на своя съотборник. Крайното 0:4 оформи Вайналдум няколко минути преди последния съдийски сигнал.

Домакините към момента чакат първата си точка след четири следващи провали и несъмнено играят за достойнството си.

При " лалетата " обстановката е радикално друга, тъй като гръмката победа с 4:2 в Германия ги изстреля в позицията на прикрит любимец за първото място в групата.
 Холандия победи Германия с 4:2
Холандия обърна Германия в представление в Хамбург

" Лалетата " се постановиха с 4:2 над Бундестима

Момчетата на Роналд Куман към този момент имат в актива си девет точки, което ги приближи до челниците Северна Ирландия и Германия.

Още в 17-ата минута през днешния ден Блинд прати добър пас към Бабел, който невъзмутимо продължи кълбото в мрежата за 0:1.
 Снимка 441987
Източник:

Две минути след подновяването на играта Депай също асистира на Райън Бабел, вкарал втория си гол в мача и като че ли загатвайки кой ще бъде крайния победител.

Точка на разногласието постави Депай, възползвал се от отлично подаване на Де Лихт, покачвайки на 3:0.
 Снимка 441988
Източник:

Крайният резултат бе завършен от Вайналдум, поставил дефинитивна точка на разногласието 3 минути преди приключването на постоянното време.