Двама наши борци достигнаха до репешажите в свободния стил на

...

Двама наши борци на репешажите в свободния стил на Европейското по борба до 23 години

Двама наши борци доближиха до репешажите в свободния жанр на eвропейското състезание по битка за младежи и девойки до 23 година в Букурещ.

Божидар Джоров загуби от бъдещия финалист Хамза Арсамерзуев (Франция) с 0:10 и на следващия ден ще излезе против Алимжон Садулоев (Полша) в категория до 65 кг.

При 97-килрограмовите Кольо Димитров също загуби на старта от азера Ислам Илясов с 0:6. Съперникът му стигна край и на следващия ден българският герой ще продължи на репешажите против Ертугрул Ажга (Германия). Останалите ни състезатели отпаднаха.

От 18:30 часа стартират финалите при девойките. В категория до 65 кг Гергана Стоянова ще излезе сещу Ирис Тиебо за бронза.