Два гола в рамките на четири минути на Крис Ууд

...

Двоен удар на Крис Ууд донесе успех на Бърнли

Два гола в границите на четири минути на Крис Ууд осигуриха стабилен задатък на Бърнли още при започване на семейството против Норич. С тези попадения тимът на Шон Дайч реализира първа победа в шампионата от първия кръг на сезона, като резервира преднината си и завоюва с 2:0. Норич за следващ път сподели непостояннството си, откакто единствено преди седмица победи първенеца Манчестър Сити.

FULL TIME: Burnley 2 - 0 Norwich.

A Chris Wood first-half brace secures all three points for Burnley at Turf Moor. pic.twitter.com/oG6TKflPKl
— Burnley FC (@BurnleyOfficial) September 21, 2019
Ууд откри резултата след удар с глава. Той бе оставен непокрит след ъглов удар, изпълнен от Ашли Уестууд. Нападателят, който предишния сезон трябваше да чака до ноември за първия си гол във Висшата лига, удвои преднината на Бърнли в 14-ата минута след остро центриране на Макнийл.

БЪРНЛИ - НОРИЧ 2:0
1:0 - Ууд (10)
2:0 - Ууд (14)

СТАТИСТИКА
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 6 кръг, събота 21 септември  Бърнли 2:0краен резулат  Норич Сити