Дузпата на Чиро Имобиле през второто полувреме донесе на Лацио

...

Лацио победи Байерн Мюнхен, а ПСЖ пое контрола срещу Реал Сосиедад

Дузпата на Чиро Имобиле през второто полувреме донесе на Лацио шокираща победа с 1-0 в първия мач над Байерн Мюнхен с 10 играча в осминафиналите на Шампионската лига.

Нападателят Имобиле изпрати Мануел Нойер по неверната посока от 12 ярда в 69-ата минута, откакто бранителят на Байерн Дайот Упамекано беше изпъден за късен удар против Густав Исаксен.

Страната от Бундеслигата, която дойде в Рим на фона на тежката загуба с 3:0 от противника за купата Байер Леверкузен доминираше притежанието на топката през първото полувреме, само че не съумя да се възползва, като Хари Кейн значително липсваше на сервис. близо за шесткратните европейски първенци, преди точковият удар на Имобиле да реши надпреварата, с цел да усили натиска върху шефа на Байерн Томас Тухел.