Дунав победи Лудогорец II с 4:3 като гост в контролна

...

Дунав победи дубъла на Лудогорец с 4:3

Дунав победи Лудогорец II с 4:3 като посетител в контролна среща, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли " в Разград.
Русенци откриха резултата в самото начало на дуела посредством Ковачев, само че в 20-ата минута домакините изравниха след дузпа, изпълнена от Томас Цвятков.

След това Дунав вкара нови две попадения посредством Васил Шопов и Станоев. Две минути преди почивката Бирсент Карагарен си означи автогол за 2:3.

През второто полувреме Дунав вкара и четвърти гол посредством Юлиан Ненов, а младите гении на Лудогорец понижиха на 3:4 посредством Мартин Милков.

Малко преди попадението Денислав Александров от домакините излезе в чиста голова позиция, само че заложи на силата на удара и пропусна.

Лудогорец 2 - Дунав 3:4