Дублиращият отбор на ЦСКА победи като гост Кюстендил в мач

...

ЦСКА II обърна Кюстендил като гост

Дублиращият тим на ЦСКА победи като посетител Кюстендил в мач от XVI кръг на Трета лига – Югозапад. “Червените ” се постановиха с 2:1 след поврат

Кюстендил поведе в 11-ата минута. Тогава Марио Евтимов излезе самичък против вратаря Ивайло Неделчен и не сгреши за 1:0.

Скоро след попадението домакините можеха да удвоят задатъка си, само че удар на Иван Марчев срещна гредата на „ алената “ врата.

ЦСКА изравни в 21-ата минута, когато Георги Чорбаджийски се разписа за 1:1 след прекрасен пас на Георги Димитров.

Около четвърт час преди края на мача Александър Кожухаров донесе трите точки за „ алените “. Кожухаров материализира напъните на Илиан Антонов и вкара за 2:1.

В идващите минути ЦСКА можеше да стигне и до по-изразителен триумф.

В идващия 17-и кръг от Югозападната Трета лига ЦСКА II ще е хазаин на Банско. Двубоят е плануван за съботния ден на 11 ноември.