Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) завърши наравно 0:0 при визитата

...

Дубълът на Ботев направи равенство със Спортист Своге

Дублиращият тим на Ботев (Пловдив) приключи наедно 0:0 при визитата на Спортист. Срещата от 31-ия кръг на Втора лига се игра на стадиона в Своге.

Двата отбора направиха прелестен за наблюдение конфликт. Мачът протече в правилен звук, а за това спомогна държанието на двата тима.

Още в първите минути Иван Василев имаше две положителни положения, само че ударите на нападателя минаха над вратата. Домакитите дадоха отговор с рисков удар в 20-ата минута, пристигнал след центриране.

След почивката чистите голови положения се откриха пред двамата нападатели на двата отбора. Първо голмайсторът на " жълто-черните " Иван Василев пропусна от страхотна обстановка в дребното наказателно поле в средата на полувремето.

Последваха две отлични обстановки пред Георги Николов. Талантливият нападател насочи два рискови удара с глава, само че при двете обстановки вратарят Християн Славков се намеси по най-хубавия метод.

Буквално до последния съдийски сигнал двата отбора редуваха офанзива след офанзива, само че до гол по този начин и не се стигна.

Спортист Своге: Стефано Кунчев, Мартин Сандов, Борислав Христов, Сами Пилер, Галин Ташев, Ивайло Михайлов, Стефан Стефанов, Илия Русинов, Аюб Тазути, Ариф Ферадов, Георги Николов

Ботев 2: Християн Славков, Филип Филипов, Мартин Христов, Атанас Чернев, Станислав Работов, Димитър Пройчев, Благовест Данчев, Пламен Цончев, Бисер Бонев, Георги Трифонов, Иван Василев
Източник: trafficnews.bg