Дублиращите отбори на ЦСКА и Левски завършиха наравно 0:0 в

...

Вечното дерби между ЦСКА и Левски в Трета лига завърши без победител

Дублиращите тимове на ЦСКА и Левски приключиха наедно 0:0 в мач от 20-ия кръг на Югозападната Трета лига, игран на стадион " Българска войска ".

" Червените " имаха по-добри обстановки за гол, само че направиха пропуски, а един път и гредата оказа помощ на " сините " и двете нули се резервираха до края на срещата.

В 19-ата минута Илиян Димитров направи прекрасен пробив и изведе Георги Димитров самичък против вратаря на Левски, само че стражът на " сините " избави изстрела му. В 41-ата минута поредно Георги Димитров и Венцислав Иванов направиха непростими пропуски за ЦСКА от чисти позиции.

През втората част момчетата на старши треньора Стамен Белчев още веднъж имаха положителни обстановки за гол. В 53-ата минута Юлиан Илиев центрира от корнер отляво и Георги Чорбаджийски стреля с глава, само че кълбото мина на сантиметри над напречната греда. В 65-ата минута изстрел на Петко Панайотов се отби от десния непряк дирек, а при добавката Павел Жабов пропусна от чиста позиция да открие резултата.