"Драконите" бяха много по-настъпателни във второто полувремеОтборите на Дунав и

...

Дунав и Етър не успяха да се победят в Трявна

"Драконите " бяха доста по-настъпателни във второто полувреме

Отборите на Дунав и Етър приключиха наедно 0:0 в третата лятна инспекция на русенци преди новия сезон във Втора лига. Въпреки нулевия резултат, двата тима имаха задоволително обстановки да отбележат, като в последна сметка си поделиха надмощието в по едно полувреме.

Преди почивката етърци бяха по-активни, като на няколко пъти съумяха да основат блъсканица пред вратата на Цветелин Енчев, само че не съумяха да принудят стража на русенци да се намесва уверено, оповестиха от ФК Дунав.

След почивката играта на Дунав се промени и русенци бяха доста по-настъпателни в своите дейности. В 52-та минута Йордан Димитров излезе самичък против вратаря Христо Иванов, само че би в него. Минути по-късно още веднъж Йордан Димитров с удар от отдалеченост нацели страничната греда, топката рикошира и отиде право в насрещната греда, само че без да премине голлинията. В 67-та минута Джан Хасан получи прострелно центриране по земя от Димитър Тодоров, само че вратарят на Етър още веднъж избави. Той трябваше да измъква своите и след нов шут на Джан Хасан, който бе избит в ъглов удар.

Дунав: Цветелин Енчев, Василен Марков, Стоян Предев, Мартин Костадинов, Никола Колев, Диян Димов, Кристиан Върбанов, Кристиан Тасков, Преслав Петков, Денислав Минчев, Йордан Димитров.

В игра влязоха още Даниел Николов (вр), Димитър Тодоров, Станислав Вълчев, Мартин Петков, Джан Хасан, Дани Братоев, Дани Бонев, Теодор Костов и Александър Кирилов
Източник: dunavmost.com