Домакинът на Копа Америка - Бразилия, преживя истинска драма във

...

3 отменени гола с VAR и 0:0 между Бразилия и Венецуела

Домакинът на Копа Америка - Бразилия, претърпя същинска драма във втория си мач от груповата фаза на конкуренцията. Срещу Венецуела Селесао вкара 3 гола, само че мачът приключи 0:0.

При трите попадения се намеси системата VAR и след разглеждане на повторенията, съдията не ги зачете, за отчаяние на над 42 хиляди фенове на стадиона в Салвадор.

Първият гол пристигна в 39-ата минута, само че беше анулиран, защото съдията реши, че Фирмино е направил нарушаване преди да бъде прецизен.

В 60-ата минута второ попадение беше анулирано. Габриел Жезус засече добре центриране, само че беше в състояние на засада.

Снимка: Reuters

В самият завършек на мача съдията дълго проучва повторения, с цел да анулира и третия гол на Бразилия. Оказа се, че Филипе Коутиньо е осъществил, откакто Фирмино е играл с ръка.

Така Бразилия има 4 точки в актива си и е преди всичко в групата. Перу има същия актив откакто победи с 3:1 Боливия.
Източник: btvnovinite.bg