ДОХА, Катар (AP) — Надеждите на Китай и Ливан да

...

Китай и Ливан се задоволяват с равенство 0-0, за да оставят на баланса напредъка в Купата на Азия

ДОХА, Катар (AP) — Надеждите на Китай и Ливан да продължат към етапа на елиминациите в Купата на Азия бяха оставени на салдото след 0 -0 тъждество в сряда.

Ливан удари гредата два пъти и Китай видя изпитание, изчистено от линията, защото трябваше да си поделят точките на стадион Ал Тумама.

Китай е втори в Група А с две точки след два мача, а Ливан е в дъното на класирането с една точка.

И двата тима имаха шансове да завоюват мача, като Хасан Маатук и Хасан Срур удариха гредата за Ливан от двете страни на полувремето.

Wu Lei смяташе, че е нарушил резултата за Китай в 65-ата минута, само че ударът му отблизо разстояние бе засечен от линията.

Китай, четвъртфиналист във всяка от последните две купи на Азия, влезе в този мач, знаейки, че възможностите му да продължи до осминафиналите са застрашени след тъждество 0-0 с Таджикистан в първия мач.

Той се изправя против домакина и защитаващ първенеца Катар в последния си мач от г...