Дисциплинарната комисия към ЗС на БФС Пловдив обяви наказанията след

...

Служебна победа и глоби след скандалния мач Несебър - Куклен

Дисциплинарната комисия към ЗС на БФС Пловдив разгласи наказванията след скандалния мач сред Несебър и Атлетик Куклен, на който имаше пердах и състезател на гостите беше откаран в болница. Припомняме, че на полувремето, което беше 0:0 имаше пердах и след него футболистите на Куклен не пожелаха да излязат за втората част и мачът беше преустановен.
Прочетете още
Несебър получава служебна победа с 3:0. Домакините са санкционирани с 625 лева и са лишени от домакинство за две срещи Куклен е санкциониран с с 250 лева.

Футболистът на Несебър Иван Стоянов е осъден за пет срещи, а играчът на Куклен Мартин Иванов е с наказване за два мача.

Решения и санкции след прекратения дуел Несебър-Алтетик (Куклен)

На съображение член 24 т. 9 от Наредбата за шампионатите и шампионатите за срещата сред тимовете на ОФК " Несебър " гр. Несебър и ФК " Атлетик " гр. Куклен, се присъжда длъжностен резултат 3:0 в интерес на ОФК " Несебър "

На съображение член 36(1) 3 - А от Дисциплинарния устав се постанова наказване " отнемане от домакинство " за 2 (две) срещи и финансова глоба в размер на 625 (шестстотин двадесет и пет) лв. тима на ОФК " Несебър " гр.Несебър

На съображение член 6 от Дисциплинарния устав се постанова финансова глоба в размер на 250 (двеста и петдесет) лв. тима на ФК " Атлетик " гр.Куклен

На съображение член 22(2) Е - 5 от Дисциплинарния устав се постанова наказване ССП за 5 (пет) срещи на състезателя Иван Стоянов – ОФК " Несебър " гр. Несебър

На съображение член 22(2) И - 6 от Дисциплинарния устав се постанова наказване ССП за 2 (две) срещи на състезателя Мартин Иванов – ФК " Атлетик " гр. Куклен
Източник: trafficnews.bg