Дебютът на Нийл Харис начело на Кардиф Сити видя частичен

...

Голова фиеста не излъчи победител между Чарлтън и Кардиф

Дебютът на Нийл Харис отпред на Кардиф Сити видя непълен поврат, откакто губеше с 0:2 до почивката при визитата на Чарлтън, с цел да направи 2:2 в първия мач от 17-ия кръг на Чемпиъншип. Така гостите не съумяват да запишат за следващ път победа като посетител от началото на сезона, откакто пропуснаха и дузпа на „ Дъ Вали”.

Конър Галахър изведе домакините напред в 13-ата минута, а Джонатан Леко удвои в 42-ата минута.

В 49-ата Кардиф извършиха дузпа посредством Джунъир Хойлет, а Мендез-Ленг понижи в 52-ата минута, а Лий Томлин изравни резултата в 73-ата минута посредством асистенция на Бенет.

Така след 17 мача Чарлтън остана на 17-ото място с 23 точки, до момента в който Кардиф Сити е 13-и с 22 пункта.