ДАЛАС (AP) — Александър Барков вкара победния гол при 5:22

...

Водещите в Изтока Флорида Пантърс имат 3 гола в 3-ти период, за да победят централния лидер Далас с 4-3

ДАЛАС (AP) — Александър Барков вкара победния гол при 5:22 преди края, когато водещите в Източната конференция Флорида Пантърс използваха трети интервал с три гола, с цел да победи Далас Старс с 4-3 във вторник вечерта.

Победителят пристигна единствено секунди след игра на мощ, когато капитанът на Флорида насочи удар от средата на десния кръг и шайбата рикошира в състезател на Старс пред Матю Ткачук, който беше в профил на вратата.

Ткачук асистира за първите три гола за Пантерите, които завоюваха за 18-и път в 21 мача. Това включва изравнителния гол шест минути преди края, когато той прати шайба към мрежата и Сам Бенет подвигна стик във въздуха, с цел да я отклони около вратаря на All-Star Джейк Йотингер.

Това пристигна единствено 38 секунди преди гола на Барков и беше средата от три гола на Флорида за 3 1/2 минути.

Джейсън Робъртсън, Уайът Джонстън и Джо Павелски записаха по гол и асистенция за водещите в Централната дивизия Звезди, които прекъснаха най-хубавата си серия от пет победи з...