COLLEGE STATION, Тексас (AP) — Тайрис Радфорд имаше 27 точки,

...

Радфорд и Тейлър комбинират 52 точки, докато Texas A&M побеждава с 85-69 над номер 6 Тенеси

COLLEGE STATION, Тексас (AP) — Тайрис Радфорд имаше 27 точки, а Уейд Тейлър IV добави 25, защото Texas A&M в никакъв случай не изоставаше при победа с 85-69 над номер 6 Тенеси в събота вечер.

Победата е трета поредна и пета в последните шест мача за Texas A&M (15-8, 6-4 Югоизточна конференция). Това е втората победа на A&M този сезон над тим от топ 10, откакто Aggies надживяха тогавашния номер. 6 Кентъки при победа с продължения с 97-92 на 13 януари.

Агис водеха с 20 или повече през по-голямата част от второто полувреме след огромно начално полувреме. Но Далтън Кнехт, който беше на пейката няколко минути, откакто получи четвъртия си фаул, влезе и направи 3 точки при поредни притежания, с цел да понижи преднината до 12 точки по-малко от четири минути до края.

Покриване на Тейлър стартира серия от 6-2, приключила със забивка на Соломон Уошингтън, с цел да докара до 81-65 с малко повече от две минути оставащи до края на опита за рали.