ЧИКАГО (AP) — Айо Досунму отбеляза рекордните за кариерата си

...

Айо Досунму отбеляза най-високите в кариерата си 34, докато Булс побеждава Уизърдс 127-98

ЧИКАГО (AP) — Айо Досунму означи рекордните за кариерата си 34 точки, Никола Вуцевич добави 29 точки и 13 битки, а Чикаго Булс удариха Вашингтон Уизърдс 127-98 в събота вечер.

Биковете направиха играта да наподобява лесна против тима с най-лошия връх в НБА, като Досунму и Вучевич дадоха тона. Те водеха с 22 на полувремето и в никакъв случай не бяха застрашени след почивката.

Досунму, чийто предходен връх беше 29 точки при победа в Атланта предишния месец, направи четири тройки. Той означи най-хубавия сезон с девет асистенции.

Алекс Карузо вкара 16. ДеМар ДеРозан добави 13 точки — макар че насочи единствено седем удара — и шест асистенции.

Магьосниците паднаха до 4- 20 при краткотрайния треньор Брайън Кийф с трета поредна загуба и 19-а в 21 мача.

Кори Кисперт поведе Вашингтон с 16 точки, а Билал Кулибали вкара 15.

Биковете не съумяха чакат прекомерно дълго, с цел да отстранят този, превъзхождайки Wizards с 67-45 през първото полувреме зад по 18 точки от Вуцевич и Досунм...