Черноморец (Бургас) постигна класическа победа над Несебър с 3:0, като

...

Черноморец вкара три на Несебър

Черноморец (Бургас) реализира класическа победа над Несебър с 3:0, като срещата се игра на формалния терен на стадиона в Бургас.И трите попадения в срещата за „ акулите “ бяха дело на опитния полузащитник Милен Танев.

Той откри резултата в 14-ата минута и полувремето приключи при най-малък задатък за отбора на Слави Костенски.След почивката Танев, който е младеж на Берое и някогашен футболист на Поморие, добави още две попадения за крайния триумф на своя тим.Вторият гол падна към първия час игра от началото на мача, а третото попадение – четвърт час преди края на самата среща.

Следващата планувана контрола на Черноморец е против Загорец (Нова Загора), като следва да се посочи на 100% мястото на нейното осъществяване. По всяка възможност тимът ще гостува в Нова Загора, а срещата ще се състои в сряда, 22-и юли. Снимки: Владимир Иванов, Sportal.bg