ЧАПЕЛ ХИЛ, Северна Каролина (AP) — Армандо Бакот имаше 25

...

Армандо Бакот води номер 7 в Северна Каролина пред Virginia Tech 96-81

ЧАПЕЛ ХИЛ, Северна Каролина (AP) — Армандо Бакот имаше 25 точки и 12 битки, а номер 7 в Северна Каролина водеше по-голямата част от пътя в 96 -81 победа против Virginia Tech в събота.

RJ Davis добави 20 точки, Cormac Ryan означи 16, а Harrison Ingram имаше 12 точки и 17 битки за Tar Heels (20-6, 12-3 Atlantic Coast Conference ), който загуби три от предходните си пет мача.

MJ Collins имаше 18 точки, а резервата Mylyjael Poteat означи 15, с цел да поведе Virginia Tech (14-11, 6-8), който загуби за четвърти път в пет игри. Тайлър Никел имаше 14 точки против някогашния си тим, а Лин Кид и Хънтър Катор прибавиха по 11 точки.

Бакот се наслаждения против измъчената от фаул предна линия на Хокис по пътя към пукотевица 11 за 16 от полето като част от 51,5% пукотевица на тима. Дейвис означи пет следващи точки, откакто Virginia Tech дръпна в границите на 79-72.

Tar Heels доближиха най-вече точки, позволени през първото полувреме (44) от Virginia Tech този сезон с повече от три...