Бургас. Талантливата лекоатлетка от БургасНикол Андонова спечели два златни медала

...

Бургас: Лекоатлетката от града Никол Андонова спечели два златни медала от националния шампионат за юноши и девойки на закрито

Бургас. Талантливата лекоатлетка от БургасНикол Андонова завоюва два златни медала от националния шампионат за юноши и девойки на закрито, който се организира в зала „ Асикс Арена “ в София през уикенда. Това оповестиха от Община Бургас . Състезателката на състезателен клуб „ Европул “ победи като победителка в дисциплините 60 метра безпрепятствено тичане и 60 метра с трудности.
Никол Андонова спря хронометрите в спринта на 7,74 секунди, единствено на стотна от секундата пред сребърната медалистка Екатерина Фирсина от „ Евър -Варна “. Бургаската лекоатлетка, която е възпитаничка на треньора Петър Райков, стигна до златото и на 60 метра с трудности, като спря хронометрите на 8,82 секунди.
Източник: focus-news.net