Борнемут имаше отсъдена дузпа в добавеното време, отменена от VAR,

...

Борнемут отказа късна дузпа от VAR, тъй като Манчестър Юнайтед избяга с равенство

Борнемут имаше отсъдена дузпа в добавеното време, анулирана от VAR, защото несвързаният Манчестър Юнайтед избяга от Vitality Stadium с едвам справедливо тъждество 2-2 с помощта на Бруно Фернандес скоба.

Реферът Тони Харингтън уточни точката пет минути след 90, когато Райън Кристи падна при предизвикателство от Уили Камбвала, преди да промени решението си на свободен удар при обзор.

Хората на Ерик загар Хаг бяха измъчвани от много невдъхновяващо показване в Дорсет и два пъти изостанаха през първото полувреме след голове на двойката Череши Доминик Соланке и Джъстин Клуйверт.

Завършва наедно.#MUFC || #BOUMUN

— Манчестър Юнайтед (@ManUtd) 13 април 2024 година

Фернандес вкара от воле първия си изравнителен гол против серия от игра, преди да лиши впечатляващите домакини от дубъл в първата лига над 20-кратния първенец на Англия, като осъществя дузпа в 65-та минута, откакто Адам Смит необяснимо се оправи.