Борбите на Едмънтън Ойлърс продължиха със загуба с 6-3 от

...

Калгари Флеймс доминира над Едмънтън Ойлърс при победа с 6-3

Борбите на Едмънтън Ойлърс продължиха със загуба с 6-3 от Калгари Флеймс в събота вечер на Роджърс Плейс.

Ойлърс са 4-5- 1 в последните си 10 мача и позволиха 42 гола през този интервал.

На Пламъците бяха нужни единствено 2:02, с цел да сграбчен преднината с Назим Кадри, който парира Конър МакДейвид и трансферира пас около Стюарт Скинър. Мартин Поспишил направи 2-0 с китка над лявото рамо на Скинър седем минути по-късно.

Вземете последните национални вести. Изпраща се на вашия имейл, всеки ден.

Пламъците не бяха подготвени, защото Ноа Ханифин добави още един с 4:07 до края на първия. Зак Хайман вдъхна искрица живот на Ойлърс с мощна игра в края на рамката.

Хайман удари още веднъж четири минути и половина след втората, преминавайки към бекхенд, с цел да победи Дан Владар на отронвам. Mattias Janmark и Blake Coleman хвър...