Бдин /Видин/ победи като гост Спартак /Плевен/ с 3:1 в

...

Бдин победи с 3:1 Спартак в Плевен

" Бдин " /Видин/ победи като посетител " Спартак " /Плевен/ с 3:1 в първата си контролна среща от подготовката за новия сезон на Втора футболна лига.
Още в 6-ата минута на мача Александър Соколов центрира и в устрема си да избие топката, капитанът на домакините Иво Върбанов си вкара автогол. В 12-ата минута Николай Цветков се възползва от неразчетено излизане на вратаря на плевенчани Станислав Антонов и насочи топката в празната врата с удар от 30 метра за 0:2.
Четвърт час след почивката съдията отсъди дузпа за " Спартак ", само че вратарят на видинчани Мартин Цветанов избави удара от бялата точка на Васил Шопов. В 65-ата минута Боримир Карамфилов понижи на 1:2. Крайния резултат 1:3 оформи Георги Станимиров секунди преди последния съдийски сигнал.
Следващата контрола на " Бдин " е в събота, 1 юли. На стадион " Георги Бенковски " гостува новакът в Северозападната Трета лига " Дунав " /Лом/.
Източник: bulnews.bg