Байерн победи Арсенал с 1:0 и се класира за полуфиналите

...

Байерн отново отстрани Арсенал от Шампионската лига

Байерн победи Арсенал с 1:0 и се класира за полуфиналите в Шампионската лига. Първият мач в Лондон. Успехът е трети подред за баварците над британския отбор в шампионата. Единственото попадение на „ Алианц Арена “ осъществя Йошуа Кимих в 63-ата минута. Той се разписа след удар с глава след центриране на Рафаел Герейро.

През първото полувреме дуелът беше равносилен, само че през второто Байерн беше осезаемо по-добър. Тимът на Томас Тухел удари две греди още първоначално, вкара гол и изпусна още няколко положения. Арсенал пък не стигна до чисто голово състояние, с цел да изравни резултата.

Иначе преди почивката. Той стреля от няколко метра в Мануел Нойер. Кейн и Мусиала пък пропуснаха да дават задатък на домакините.
Източник: flashnews.bg