Байерн Мюнхен не даде никакви шансове на Манчестър Юнайтед и

...

Байерн Мюнхен взе зрелище със 7 гола срещу Юнайтед, Арсенал се завърна с впечатляваща победа в ШЛ

Байерн Мюнхен не даде никакви шансове на Манчестър Юнайтед и победи с 4:3 в дербито на първия кръг на групите на Шампионска лига.
Прочетете още
Лерой Сане откри в 28-та минута, а в 32-та Серж Гнабри удвои. През втората част Расмус Хойлунд в 49-та понижи, само че в 53-та минута Хари Кейн от дузпа оформи крайното 3:1. В 88-та минута Каземиро понижи изоставането на Юнайтед. След това в добавеното време Тел вкара за 4:2, а Каземиро в последните секунди оформи крайното 4:3.

След дълга пауза Арсенал се завърна в Шампионска лига с безапелационен триумф над ПСВ Айндховен вкъщи с 4:0. Сака откри още в 8-та минута, Тросар в 20-та удвои, а чудесното полувреме завърши и с трети гол на Жесус в 38-та минута. През втората част в 70-та минута Йодегор оформи крайното 4:0.

Финалистът от предишния сезон Интер стартира с гаф и направи тъждество с Реал Сосиедад в Испания с 1:1. Мендес вкара единственото попадение още в 4-та минута, а Лаутаро Мартинес в 87-та минута донесе точката на италианците.

Реал Мадрид потегли тежко, само че с победа, откакто се оправи с 1:0 против дебютанта Унион Берлин. Единственото попадение означи Белингам надълбоко в добавеното време.

Пловдивският арбитър Георги Кабаков свири на Галатасарай - Копенхаген.