Барселона загуби с катастрофалното 1:4 от ПСЖ в първи осминафинален

...

Пореден срам за Барселона в Европа

Барселона загуби с пагубното 1:4 от ПСЖ в първи осминафинален мач м Шампионска лига. Това е следващ гръмък неуспех на каталунците в последните години в Европа.

Три гола за  ПСЖ вкара суперзвездата Килиан Мбапе, един добави Мойс Кийн. За Барселона е още по-разочароващо, откакто поведе в резултата посредством Лео Меси.

Така рецесията в Барселона бе доказана още веднъж, а отборът на Кумън на процедура е вън от Шампионската лига, в случай че не дойдат извънземни на реванша.

Изключително вагна победа за ливърпул над Република България лайпциг в Будапеща. С триумфа с 2:0 отборът на Юрген Клоп прекъсна доста неприятна серия във Висшата лига.

Освен сериозния късмет за четвъртфиналите в Шампионска лига, Ливърпул ще влезне подсилен душевен в градското дерби с Евертън във Висшата лига в събота.

Головетне за алените паднаха през второто полувреме, създателите са Мохамед салах и Садио Мане.
Източник: standartnews.com