Барселона се класира за 1/8-финалите на Купата на Краля, след

...

Барселона си поигра с огъня, но се класира за 1/8-финалите

Барселона се класира за 1/8-финалите на Купата на Краля, откакто победи четвъртодивизионния Барбастро с 3:2 в дуел, игран на стадион " Мунисипал де Депортес ".

Каталунците дръпнаха в резултата след голове на Фермин Лопес (18`) и Рафиня (51`), до момента в който домакинтие върнаха гол посредством Адрия де Меса (60`). В края на мача Роберт Левандовски (88`) бе прецизен от дузпа, а в добавеното време домакините също се разписаха от бялата точка посредством Марк Прат (90`+3`), като направиха последните минути доста напрегнати, само че в последна сметка Барса задържа задатъка си и се калсира напред.

В различен мач от Купата на Краля, игран по същото време, елитният Реал Сосиедад победи третодивизионния Малага с минималното 1:0 на " Ла Росаледа ". Единственото попадение в срещата бе дело на Ейнар Галилеа (49`), който си означи автогол.
Източник: lupa.bg