Българският шампион по волейбол Хебър Пазарджик отново инкасира загуба в

...

Хебър отстъпи с 2:3 на Шахтьор Солигорск в Пазарджик

Българският първенец по волейбол Хебър Пазарджик още веднъж инкасира загуба в първия мач в Шампионската лига, само че този път вкъщи против тима на Шахтьор Солигорск.

„ Тигрите “ отстъпиха в първия гейм с 22:25, само че в идващите две елементи прегазиха противника на 15 и 14 точки. Гостите обаче се събраха и докараха срещата до тайбрек след триумф в четвъртия гейм с 19:25. В решаващата част беларуският отбор шокира българите, с помощта на страхотната му обсада.

Брадли Гънтър бе най-резултатният в зала „ Георги Бенковски “ с 21 точки, а зад него се подреди нападателят на Шахтьор Павел Авдоченко със 17.

След седмица Хебър гостува в Беларус, с цел да години наложителен триумф, в случай че желае да продължи напред в шампионата.

Източник: fakti.bg