Българският шампион Лудогорец не успя да вземе нещо от гостуването

...

Лудогорец пропусна да вземе нещо от гостуването на Цървена звезда

Българският първенец Лудогорец не съумя да вземе нещо от гостуването си на Цървена звезда на „ Райко Митич " в Белград, осведоми.

Отборът от Разград позволи четвъртото си проваляне в група F от шампионата Лига Европа, този път с 0:1 от Звезда.

„ Орлите " оказаха сериозна опозиция против сръбския гранд, само че страховит гол на Мирко Иванич в 57-ата минута прибави трите точки в актива на „ звездашите " и по този начин класира Звезда напред в шампионата преди изиграването на всички мачове в групата.

Лудогорец остана финален с 1 точка мач преди края на тази фаза, до момента в който Звезда е на върха с 10 пункта. Спортинг Брага е втори с 10, само че по-лоша голова разлика по отношение на сърбите, до момента в който третият Мидтиланд е с шест и сигурно датският отбор ще играе в шампионата Лига на конференциите през лятото.

За Лудогорец следва домакинство на ЦСКА в efbet Лига.

Източник: cross.bg