Б.К. ХОКЕЙНА ЛИГАWEST KELOWNA 4, CRANBROOK 3 (OT)След като бяха

...

Младежки хокей: Уориърс водят с 2-0 в серията, Рокетс гледат да затворят серията у дома

Б.К. ХОКЕЙНА ЛИГА

WEST KELOWNA 4, CRANBROOK 3 (OT)

След като бяха разрушени с 8-2 в игра 1 от серията от плейофи от първия кръг, The Cranbrook Bucks направиха доста по-добри старания в Игра 2, само че Уест Келоуна Уориърс въпреки всичко откриха метод да поведат с 2-0 в серията.

През първия и втория интервал двата тима си размениха голове в дуел до озлобление край. Уориърс поведоха с 3-2 единствено 1:38 минути в последния фрейм, само че с малко по-малко от четири минути до края на интервала, Бъкс изравниха, принуждавайки мача да продължи.

Всичко, което беше належащо беше един удар и 16 секунди продължение, защото нападателят на Уориърс Трент Уилсън вкара втория си гол за следсезона, давайки успеха на Уест Келоуна и преднина от 2-0 в най-хубавата серия от седем.

Кранбрук имаше леко преимущество в ударите над Уест Келоуна,...