Айнтрахт Франкфурт вкара два гола в добавеното време, за да

...

Айнтрахт обърна десетима от Мьонхенгладбах в края, Щутгарт с убедителна победа

Айнтрахт Франкфурт вкара два гола в добавеното време, с цел да направи поврат и да завоюва с 2:1 вкъщи против Борусия Мьонхенгладбах.

Гостите откриха резултата през първото полувреме посредством Макс Вьобер, само че голмайсторът беше изпъден от терена две минути преди края. Аурелио Бута и Робин Кох се възползваха по най-хубавия метод от численото преимущество, вкарвайки по едно попадение за крайния триумф.

Щутгарт се възвърне от неделната загуба с 0:3 от Байерн, побеждавайки Аугсбург вкъщи с 3:0, с цел да измести Република България Лайпциг от третото място. Серху Гираси означи още веднъж, 17-ият му гол през акцията, до момента в който Денис Ундав и Крис Фюрих също се записаха за домакините.

Новакът Хайденхайм продължи впечатляващия си дебютен сезон в Бундеслигата, като изоставаше два пъти, с цел да завоюва с 3:2 вкъщи против Фрайбург.