АТЛАНТА (AP) — Дежунте Мъри имаше 34 точки и Атланта

...

Дежунте Мъри отбеляза 34 точки, докато Хоукс изпратиха Рокетс до 4-та поредна загуба, 122-113

АТЛАНТА (AP) — Дежунте Мъри имаше 34 точки и Атланта Хоукс преодоляха бавното начало, с цел да победят Хюстън Рокетс със 122-113 на Събота вечер.

Хоукс, които съгласно известията обмисляха да разменят Мъри преди крайния период в четвъртък, завоюваха за шести път в осем мача.

Трей Йънг имаше 18 точки и осем асистенции, Садик Бей означи 24, а Джейлън Джонсън добави 21 за Хоукс.

Джейлън Грийн имаше 20 точки, 13 битки и осем асистенции за Рокетс, които изгубиха и четирите мача в гостуването си. Джеф Грийн означи най-високите за сезона 19. Арън Холидей имаше 18 точки против тима, за който игра през предишния сезон.

Тройка на Бей от корнер с малко по-малко от две минути игра даде преднина на Хоукс със 118-109, а Атланта затвори оттова.

Джонсън затвори първото полувреме с назад забиване, с цел да даде преднина на Хоукс с 57-49. Атлетичният наедрял мъж имаше шест забивки в мача.

Атланта превъзмогна Рокетс с 38-18 през втората че...