Али Маккойст обобщи това перфектно, когато Ковънтри направи драматично късно

...

Али Маккойст обобщава идеално хаоса в Купата на Англия, когато Ковънтри заглуши Уулвс, за да достигне до полуфиналите

Али Маккойст заключи това съвършено, когато Ковънтри направи трагично късно завръщане, с цел да победи Вълците и да си обезпечи място на полуфиналите за Купата на Англия.

Голове на нападателя Елис Симс и нападателния сътрудник Хаджи Райт надълбоко в добавеното време съумяха да донесат на Ковънтри историческа победа с 3-2. След като тимът от Чемпиъншип поведе посредством Симс при започване на второто полувреме, домакините от Уулвс си помислиха, че са се завърнали в края на краищата.

Раян Аит Нури и Уго Буено означиха в 83-та и 88-ма минута надлежно за екипа на Висшата лига и гигантско ликвидиране на Молине изглеждаше отвън картите. Но Симс и Райт имаха други хрумвания, като последният направи великолепен свършек около вратаря на Уулвс Хосе Са, с цел да накара коментатора на ITV Маккойст да възкликне, когато топката се сгуши в ъгъла: „ О, не, това е необикновено! “

Това беше безпорядък в частта за посещение в Молине, като Ковънтри се насочи към Уембли за повторно в границите на една година, сле...