Ал Насър победи катарския Ал Духаил с 4:3 в мач

...

Роналдо поведе Ал Насър към нова победа в Азиатската Шампионска лига

Ал Насър победи катарския Ал Духаил с 4:3 в мач от Азиатската Шампионска лига. Два гола за триумфа на саудитския гранд вкара Кристиано Роналдо, а по един път се разписаха Андерсон Талиска и Садио Мане. За гостите точни бяха Исмаел Мохамед, Али Алмоез и Майкъл Олунга.

Голяма част от дуела мина под диктовката на домакините. В 28-ата минута Талиска се възползва от асистенция на Роналдо и откри резултата. В 56-ата минута Мане удвои, а малко по-късно Роналдо се разписа със страховит удар отвън наказателното поле.

Ал Духаил небрежно се върна в мача с голове на Мохамед (63) и Алмоез (67). Роналдо вкара втория си гол в 81-ата минута. Крайният резултат оформи Олунга в 85-ата минута.

Ал Насър е водач във краткотрайното класиране с 9 точки, до момента в който Ал Духаил е трети с една.