Ал-Насър победи Ал Уехда с 3:1 в мач от 13-ия

...

Кристиано Роналдо с нов гол за шампионатна победа на Ал-Насър

Ал-Насър победи Ал Уехда с 3:1 в мач от 13-ия кръг на шампионата на Саудитска Арабия. Кристиано Роналдо подпечата триумфа на отбора си с третия гол в дуела.

Алекс Телеш даде задатък на гостите на стадион " Крал Абдул Азиз " в Мека още в 11-ата минута. До края на полувремето Абдулалех Ал Амри удвои задатъка на отбора си.

След почивката възпитаниците на Луис Кастро продължиха да бележат. Кристиано Роналдо записа името си измежду голмайсторите и подпечата триумфа на отбора си.

Important 3 points before the break
— AlNassr FC (@AlNassrFC_EN)

Талиска също бе покрай попадение, само че голът му бе анулиран след намесата на ВАР поради засада.

Анселмо оформи крайния резултат в края на конфликта, а в добавеното време гол на резервата Абдулрахман Гариб също бе анулиран заради засада.

Ал-Насър заема втората позиция в класирането с актив от 31 точки. Ал Уехда се намира на 9-ото място в подреждането с 16 пункта.