1:1 приключиха в Съединение, местния Гигант и Спартак (Пловдив).Прочетете ощеСрещата

...

Спартак не се възползва от грешка на Несебър

1:1 завършиха в Съединение, локалния Гигант и Спартак (Пловдив).
Прочетете още
Срещата е от 24-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Очакванията за здрава борба се потвърдиха.

Течеше 12-ата минута, когато след центриране от корнер, Георги Мавродиев насочи с глава топката в мрежата на пловдивчани. Венцислав Гюзелев извърши фаул, само че вратаря на Гигант Цветан Тодоров избави.

След почивката Спартак натисна, а противника организираше рискови контраатаки. В 72-ата минута съдията отсъди дузпа на гостите, само че Цветан Тодоров избави удара на Тодор Тодоров.
 След 180 секунди Георги Коев стреля и стража на пловдивчани Кристиян Милушев отклони с пръстите на ръката топката в гредата. След центриране от фаул се получи двоен рикошет и Мирослав Радев изравни резултата.
Източник: trafficnews.bg