Завърналият се по-рано този месец в редиците на Локомотив (Горна

...

Защитник спря серията на Кариана, носи ценни три точки на Локо в Ерден

Завърналият се по-рано този месец в редиците на Локомотив (Горна Оряховица) Ивайло Тодоров се трансформира в воин за “железничарите” при гостуването им на Кариана (Ерден). Защитникът, който стартира сезона като част от елитния Витоша (Бистрица), заби и двата гола при триумфа с 2:0 в среща от осмия кръг на Втора професионална лига. Тодоров откри резултата в 11-ата минута, а секунди преди последния съдийски сигнал подпечата успеха, а с това и извънредно значимите три точки. С тях Локомотив събра 8 в актива си и се изкачи до 12-ата позиция в класирането. Тимът на Кариана, който бе в серия от три мача без загуба преди днешния дуел, остава на предпоследната, 15-та позиция с 5 точки на сметката си.

ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ТУК

ПРОГРАМАТА НА КАРИАНА ТУК

ПРОГРАМАТА НА ЛОКО (ГО) ТУК

ГОЛМАЙСТОРИТЕ НА ВТОРА ЛИГА

ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ ТУК Втора лига 8 кръг, събота 22 септември  Кариана (Ерден) 0:2краен резулат  Локомотив (Горна Оряховица)