Заслужено ли световният шампион Германия стигна до драматичната победа с

...

Контра Мондиал: Заслужено ли Германия нокаутира Швеция?

Заслужено ли международният първенец Германия стигна до трагичната победа с 2:1 над Швеция? “Контра Мондиал” с публицистите Александър Димитров, Васил Сумрачки, Красимир Гълъбов и Даниел Любомиров дискутира най-спорните положения от инфарктната борба - имаше ли дузпа за Швеция през първото полувреме при резултат 0:0 и вярно ли бе изпъден Джером Боатенг?

Трябваше ли Месут Йозил да се включи след почивката, когато Германия имаше потребност от нови хрумвания в офанзива? Може ли Мексико да изпусне първата позиция против коравите шведи и ще се стигне ли до вид три тима от тази груба да съберат по 6 точки на финала на групата фаза? сс
Англия ще търси изразителна победа против Панама, с цел да отговори на предизвикването на Белгия. Ще имат ли още веднъж компликации “Трите лъва” в завършването на офанзивите си?

Колумбия и Полша би трябвало да се реваншират на почитателите си за загубите в първи кръг, до момента в който Япония и Сенегал ще се впуснат в борба за гарантиране на мястото си в осминафиналите. ас
Гледайте всеки ден “Контра Мондиал” всеки ден от 10 часа по време на Световното състезание!
сс ВИДЕО ОТ МОНДИАЛА ВИЖТЕ ТУК! ГЛАСУВАЙ ЗА ИГРАЧ НА МАЧА Мондиал 2018 2 кръг, събота 23 юни  Германия 2:1краен резулат  Швеция