Ювентуспродължава с изключително колебливото си представяне в Серия "А", а

Ювентуспродължава с изключително колебливото си представяне в Серия "А", а ...

Юве е изправен на прага на голям срам

Ювентуспродължава с изключително колебливото си представяне в Серия "А", а голяма част от проблема на "Старата госпожа"идва от защитата. Такива са анализите след поредната грешна стъпка - този път срещу Милан(1:1).

Ювеповеде още в самото начало на мача с гол на Алваро Мората. Четвърт час преди последния съдийски сигнал обаче "росонерите" изравниха чрез Анте Ребич.

свързани статии Алегри ядосан на Юве, обвини и себе си Кошмар за "Старата госпожа": Милан прати Юве в зоната на изпадащите

Това се оказа 18-ти пореден мач в италианския елит, в който Ювентусдопуска гол във вратата си, пише "Монитор". По този показател "бианконерите"са на последно място от отборите в топ 5 на европейските първенства от месец март досега.

свързани статии Пиоли: Милан показах характер, можехме и да бием Юве

Всъщност тази негативна серия е на трето място в историята на клуба. През 2010 г. Ювентусдопуска гол в 19 поредни мача, а през 1955-а прави същото в 21 поредни мача. Според анализаторите няма да е чудно, ако в следващите няколко кръга Ювеуспее да „счупи“ тези рекорди.

След равенството Миланзаема второ място в класирането с 9 точки. Ювентуспък е на 18-та позиция с едва 2 точки в актива си.

Снимка: БГНЕС

Източник: gol.bg