Юношите старша възраст на Септември София спечелиха купата на БФС

...

Септември спечели купата на БФС и ще участват в младежката Шампионска лига

Юношите старша възраст на Септември София завоюваха купата на БФС и ще вземат участие в младежката Шампионска лига. Възпитаниците на Антон Кирилов се постановиха с 2:1 над Черно море и победиха с по този начин стремежи трофей.

И трите попадения в мача паднаха през втората част, като “септемврийци” поведоха с 2 гола задатък, дело на Владимир Николов (2001). Резултата бе открит след осъществяване на превъзходен директен свободен удар в 50-та минута, а две минути по-късно още веднъж той бе изведен самичък против вратаря и с прехвърлящ удар удвои преднината на Септември. В 76-та минута, “моряците” върнаха едно попадение посредством Данаил Стоянов.

Футболистите на Антон Кирилов имаха доста положителни благоприятни условия през цялата среща, като напълно справедливо се поздравиха с крайния триумф.

0:1 Владимир Николов (50), 0:2 Владимир Николов (52), 1:2 Данаил Стоянов (76);

Черно море: Иван Дичевски, Йордан Радев-капитан, Антоан Вълчев, Георги Топалов, Петър Вуцов, Виктор Попов, Александър Георгиев (Иван Иванов), Данаил Димов (Тугай Неджет), Велислав Василев, Мартин Дичев (Данаил Стоянов), Мартин Минчев;
Треньор: Николай Кънчев

Септември : Иван Василев-капитан, Александър Тодоров, Иво Димитров, Иван Арсов, Слави Косов, Теодор Белнейски (Николай Манчевски), Октай Хамдиев (Майкъл Митев), Иван Гюров (Пламен Иванов), Владимир Николов, Христо Киров, Галин Стоянов;
Треньор: Антон Кирилов

Главен арбитър : Радослав Гидженов, асистенти: Георги Стамболджиев, Николай Чакъров, 4-ти: Никола Атанасов
Делегат на БФС: Александър Петков

Жълти картони : Теодор Белнейски Иван Арсов, Владимир Николов (Септември), Мартин Минчев, Йордан Радев, Георги Топалов, Иван Дичевски (Черно море);

Велико Търново, ст. "Ивайло ", 300 фенове.