Юношите на ПФК „Литекс“ – Ловеч постигнаха разгромна победа като

...

Юношите на Литекс громят с 12:0

Юношите на ПФК „ Литекс “ – Ловеч реализираха разгромна победа като хазаин над ФК„ Севлиево “ (формат U-17) с резултат 12:0 в мач от шампионата, игран на 08.11.2020 година в гр.Ловеч.

Футболната среща стартира след напън на „ оранжевите “, увенчан с два бързи гола във вратата на гостите. Гостите не съумяха да отговорят на първичният напън и позволиха още три попадения до края на първото полувреме.

През второто полувреме, гостите пропиляха две положения, с които можеха да понижат резултата. До края на срещата, многочислените офанзиви на домакините се увенчаха със седем безответни гола, с което бе закрепен крайният резултат 12:0. Сред голмайсторите от тима на „ оранжевите “ се отличиха Мартин Димитров с пет маркирани гола и три асистенции, Васил Нанков с три гола, Кевин Аспарухов и Альоша Руменов с по две попадения.