Юношеският национален отбор на България до 19 години показа по-добра

...

България до 19 години отстъпи на Сърбия и във втората контрола

Юношеският народен тим на България до 19 години сподели по-добра игра, само че отстъпи на домакините си от Сърбия и във втората контрола сред двата отбора, играна на националната футболна база на западната ни съседка. Съперникът завоюва с 2:0 с попадения на Стулич и Купусович през втората част.

Тимът на Ангел Стойков изнесе мощно първо полувреме, в което пропусна няколко положителни благоприятни условия да поведе в резултата. Чак след почивката Сърбия съумя да изравни играта и да се възползва от един от първите си положителни шансове, с цел да открие в 52-ата минута. Макар и с много промени в състава, България опита да върне попадението, само че още веднъж нямаше късмет пред гола. 10 минути преди края Купусович оформи крайното 2:0.

Съставът на България: 12. Виктор Николов, 2. Александър Ганчев, 4. Християн Петров, 5. Йоан Бауренски, 13. Кольо Станев, 14. Стефан Каменов, 7. Кирил Киров, 11. Кристиан Добрев, 16. Томислав Папазов, 20. Ивайло Иванов, 21. Денислав Ангелов (през втората част в игра влязоха 3. Димитър Жеков, 6. Петър Караангелов, 8. Александър Тодоров, 9. Мартин Смоленски, 15. Мартин Атанасов, 17. Димитър Стоянов, 22. Асен Дончев).

Снимка: bfunion.bg