Юношеският национален отбор до 19 загуби с 1:2 на Турция

...

България допусна загуба от Турция

Юношеският народен тим до 19 загуби с 1:2 на Турция в последния си мач от Група 1 на първите квалификации за Евро 2020.

Въпреки позволената загуба нашият отбор се класира за елитния кръг на квалификациите, откакто записа две победи в първите си два мача.

Турция зае първо място в групата, а България втората позиция, като по този метод и двата тима ще играят в идната фаза.

Срещата стартира чудесно за българския отбор и нашите момчета поведоха още във втората минута. Автор на попадението бе Филип Кръстев.

Във 2-ата минута на мача България излезе напред, след гол на Филип Кръстев. Още В 10-ата минута обаче - домакините изравниха. Атакан Гюндюз вкара от дузпа за 1:1. В 28-ата минута на срещата Турция сътвори цялостен поврат след гол на Вейсел Юнал и по този начин до края на мача резултатът остана неизменен.
Източник: fakti.bg