Японските акции се извисяват до рекорди, след като Sanae Takaichi печели надпревара за оглавяваща управляваща партия
Японските акции скочиха, с цел да запишат максимуми и йената отслабва по отношение на щатския $, защото вложителите залагат за „ Takaichi Trade “ на повече фискален тласък от входящия министър председател на страната.
The Benchkark Nikkei 225 Index. В понеделник в Токио като търговци реагираха на изборите на Сана Такаичи за водач на ръководещата демократична демократична партия. По -широкият показател на акциите на Topix завоюва 2,6 % до нов връх.
Изкачването на Такаичи към водача на LDP я слага на път да стане първата женска министър -председател на Япония в гласоподаване в Народното събрание по -късно този месец. Търговците на пазари на капитал, облигации и валути плануват, че нейната администрация ще разшири фискалните разноски и ще поддържа напън върху Япония на Япония, с цел да поддържа ниските лихви. Брокер.
акции в Pharmaceuticals, Auto, Engineering и Semiconductor Company скочиха на пазара Open.
Въпреки това финансовите акции пострадаха, когато търговците се отдръпнаха н...
Прочетете целия текст »




