Второто полувреме от европейската квалификация между България и Англия е

...

Островитяните не искали да излизат за втората част, българското пресаташе им се примолило да играят

Второто полувреме от европейската подготовка сред България и Англия е било пред неуспех, научи Sportal.bg . Футболистите на Гарет Саутгейт са оповестили на почивката, че няма да излязат за втората част поради расистки обиди от страна на публиката. Само намесата на медийния шеф на Българския футболен съюз Христо Запрянов е избавила ситуацията. С доста молби някогашният състезателен публицист е предиздвикал гостите да излязат на игрището. През първото полувреме англичаните вкараха четири гола в българската врата, а мачът беше преустановяван на два пъти поради обиди, пристигнали от трибуните на стадиона в София. ЕВРО 2020 8 кръг, понеделник 14 октомври  България 0:457 минута  Англия