Вторият отбор на Славия се наложи над третия отбор на

...

Национал избухна с 5 гола срещу ЦСКА 1948

Вторият тим на Славия се наложи над третия тим на ЦСКА 1948 в мач от 9-ия кръг на Югозападната Трета лига.

С 5 гола за гостите се отличи Роберто Райчев. Младокът е наследник на един от някогашните футболисти на Славия Илия Илиев. Юношата на столичния Септември направи отлична кариера у нас с екипите на Славия, Литекс, Ботев Враца, Марек, Спартак Варна и съветския Терек Грозни.

Роберто Райчев откри резултата в 25-ата минута, а в 27-ата Метин Халил изравни. Отново Райчев изведе своя отбор напред в 40-ата минута, а в 47-ата оформи своя хеттрик. В 51-ата минута футболистът на Славия вкара четвърти гол във вратата на протнивника. В 61-ата Райчев още веднъж се разписа за 5:1. До края на дуела домакините върнаха две попадения посредством Росен Божинов в 63-ата и Антон Бакалов в продължението.

" Кръвта вода не става, само че Роберто го чака блестящо бъдеще. Баща му беше техничар, само че Роберто ще го надмине, в случай че продължава по този начин ", разясниха след мача футболни експерти.
Източник: dnesplus.bg