Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) завърши наравно 2:2 при гостуването

...

Дубълът на Локо с равенство срещу Карнобат

Вторият тим на Локомотив (Пловдив) приключи наедно 2:2 при гостуването си на Карнобат. Двубоят бе от предпоследния кръг на Югоизточната Трета лига.

Домакините откриха резултата през първата част. В началото на второто полувреме Карнобат стигна до второ попадение. Възпитаниците на Господин Мирчев не се отхвърлиха и стигнаха до равенството. Георги Георгиев и Ангел Костов бяха точни и донесоха точката за “черно-белите”.

Последната среща на Локомотив II е в събота (27.05) от 18:00ч. против Черноморец (Бургас) в Оризари

Карнобат: Николай Горанов, Тодор Петков, Хайри Саралиев, Стилиян Станчев, Трендафил Момчилов, Стоян Николов, Диан Хаджиев, Живко Илиев, Антон Атанасов, Валентин Иванов, Димитър Примов

Локомотив: Кристиан Томов, Иван Сулев, Петър Андреев, Александър Колев, Тони Лесов, Тодор Павлов, Васил Църцев, Иван Узунов, Александър Василев, Васил Василев, Видол Сейменски
Източник: trafficnews.bg