Вторият отбор на Ботев (Враца) победи в Свищов местния Академик

...

Дубълът на Ботев с класика в Свищов

Вторият тим на Ботев (Враца) победи в Свищов локалния Академик с 3:0 в мач от шестия кръг на Северозападната Трета лига. Крайният резултат не дава отговор на показаното на терена. „ Студентите “ обаче не съумяха да материализират нито едно от ситуациите си пред противниковата врата.

В средата на първото полувреме Мирослав Маринов даде звук за успеха на врачани с шут от границата на наказателното поле в горния ляв ъгъл на свищовската врата. Домакините пробваха да отвърнат. Най-добрата опция за тях пристигна в 52-ата минута, когато Преслав Антонов уцели гредата. Друг късмет пропиля Преслав Петков. Селекцията на Любен Любенов изкова триумфа за няколко минути в средата на втората част. Първо Ремзи Неджип осъществя със странична ножица, оползотворявайки подаваде на Николай Методиев. Голмайсторът след това изведе Мирослав Маринов очи в очи с вратаря на Академик и стана 3:0.

Академик: 84. Виктор Владимиров, 3. Иван Ганев (капитан), 15. Пламен Ангелов, 7. Георги Йорданов, 17. Ивайло Данаилов, 5. Валентин Антонов, 6. Момчил Тодоров, 23. Кристиан Аначков, 8. Радослав Батов, 11. Преслав Антонов, 9. Преслав Петков.
Треньор – Борислав Борисов

Ботев II Враца: 34. Христо Георгиев, 94. Людмил Йотов, 11. Виктор Василев, 14. Ивайло Маринов, 21. Ивайло Кунчев (капитан), 16. Камен Каменов, 9. Кирил Кръстев, 71. Любослав Младенов, 30. Мирослав Маринов, 19. Ремзи Неджип, 4. Цветко Иванов.