Втора поредна тежка загуба претърпя волейболният национален отбор на България

...

Националите ще треперят до последно след нов крах на Евроволей `21

Втора поредна тежка загуба претърпя волейболният народен тим на България и по този начин сложи на карта в началото считаното за несъмнено присъединяване в елиминационната фаза на европейското състезание. В четвъртия си мач от предварителна група В в Острава (Чех) " лъвовете " бяха разгромени с 0:3 (-18, -19, -21) от отбора на Словения и ще треперят до последно за възможното си класиране на 1/8-финал.

Във втори следващ дуел след вчерашния против Италия (1:3) избраниците на Силвано Пранди изглеждаха плахи и неуверени. От другата страна на мрежата словенците стояха с голямо самочувствие, подплатено с разнообразна и комбинативна игра. Съперниците ни поемаха самодейността още при започване на всеки гейм и като се изключи къс интервал в средата на третата част даже не разрешиха на нашите да изравнят резултата.