Втора победа в контролите срещу Украйна записа националният ни отбор

...

"Лъвчетата" излъгаха Украйна, Вуцов спаси дузпа в края

Втора победа в контролите против Украйна записа националният ни тим до 18 години, воден от селекционера Ангел Стойков. След триумфа с 3:0 в Благоевград преди два дни, през днешния ден на стадиона в Симитли нашите завоюваха с 1:0 с попадение на Мартин Петков.

След нулево първо полувреме двата тима заиграха по-открито през втората част. В 67 минута Мартин Петков стреля мощно в далечния ъгъл, гредата обаче избави украинците. Малко по-късно те също бяха покрай попадението, само че топката бе избита от голлинията.

Родните национали поведоха в 80-ата минута, когато Петков напредна мощно и с прелестен удар матира Моргун за 1:0. Четири минути по-късно гостите получиха правото да изпълнят дузпа, само че Светослав Вуцов - един от синовете на Вили Вуцов, реагира ослепително и улови удара на Волошин.

Съставът на България: 12. Светослав Вуцов, 2. Даниел Стоянов, 4. Томислав Папазов, 6. Йоан Бауренски, 13. Кольо Станев, 14. Филип Кръстев, 10. Владимир Николов, 17. Юмит Мустафа, 20. Ивайло Иванов, 21. Денислав Ангелов, 22. Патрик-Габриел Галчев

През втората част в игра се появиха: 5. Димитър Балинов, 7. Ияд Хамуд, 8. Александър Тодоров, 9. Мартин Петков, 11. Димитър Тонев, 16. Димитър Пройчев, 19. Филип Колев)
Източник: btvnovinite.bg