Отстраняват съдебния лекар, определил нараняванията на 18-годишното момиче като лека телесна повреда
Временно отстраняват от служба правосъдният доктор от Окръжна болница в Стара Загора, квалифицирал телесната щета на 18-годишното момиче с 400 шева като „ лека “. Това разбра bTV от свои източници.
Той заплатил на страната 258 лв. и разноските по делотоЗаповедта е подписана и му е връчена тази заран. Той ще бъде отхвърлен от работа, до момента в който следствието завърши.
Днес стана ясно, че обвиненият за нападението над 18-годишното момиче в Стара Загора Георги Николаев, има предходни прегрешения. Вчера Районният съд взе решение да го остави в ареста поради отправени закани за ликвидиране, които са направени преди упражненото принуждение над младата жена.
Източник: btvnovinite.bg
КОМЕНТАРИ




